fbpx

Szukasz sukni ślubnej? Wymagasz wysokiej jakości, ogromnego wyboru i modnych wzorów? Chcesz kupić suknię w miejscu, w którym otrzymasz kompetentną pomoc fachowej i profesjonalnej obsługi? Jeżeli tak, jesteś w dobry miejscu. Witamy Cię w naszym salonie sukien ślubnych. Zajmujemy się ich sprzedażą od 10 lat, wytrwale pracując na pozycję lidera w tej branży. Nasze podejście do Waszych potrzeb, w połączeniu z bogatą oferta wyselekcjonowanych najpiękniejszych sukien ślubnych sprawia, że zaufały nam już setki klientek. Każdej z nich pomogliśmy znaleźć tę wymarzoną suknię, o której marzyła od dawna. Chętnie pomożemy również Tobie. Na początek zapraszamy do zapoznania się z krótkim poradnikiem wyboru sukien ślubnych.

Suknia ślubna – jak wybrać tę najlepszą?

Wybór sukni ślubnej to czasochłonne zajęcie. Trudno tego dokonać w kilkanaście minut. Aby zapewniać Wam jak najlepszą obsługę i przeznaczyć dla Was jak najwięcej czasu, zachęcamy do telefonicznej rezerwacji terminu wizyty. Daje to pewność, że obsługa salonu będzie mogła zająć się tylko Wami, wkładając maksimum zaangażowania i uwagi w znalezienie idealnej sukni ślubnej.

Kiedy szukać i zamawiać suknię ślubną?

Zastanawiasz się z jakim wyprzedzeniem zacząć poszukiwania sukni ślubnej? Z własnego doświadczenia możemy doradzić 6 do 8 miesięcy przed planowaną datą ślubu. Tak duże wyprzedzenie zapewnia bezpieczny margines i daje wystarczająco dużo czasu, aby na spokojnie poszukiwać podobającego się modelu, a następnie złożyć zamówienie i bez pośpiechu ją dopasować. Warto pamiętać, że im bliższy termin ślubu, tym przyszli małżonkowie mają więcej obowiązków na swojej głowie. Wygospodarowanie wystarczającej ilości czasu na kupno sukni może być wtedy bardzo trudne. To z kolei sprzyja

Przymiarka sukni ślubnej

Składając zamówienie na suknię ślubną w naszym salonie, od razu ustalamy termin pierwszej przymiarki i ostateczny termin odbioru gotowej sukni. Aby mieć pewność że wszystko jest przygotowane na czas, na 5 dni przed pierwszą przymiarką, zachęcamy do kontaktu z salonem ślubnym. Pozwala to potwierdzić termin spotkania lub ewentualnie przesunąć termin spotkania.

W sytuacjach niezależnych od nas, istnieje możliwość przesunięcia przez salon terminu pierwszej przymiarki. O zaistnieniu takich okoliczności i nowym terminie, zawsze informujemy naszych klientów z wyprzedzeniem. Jednocześnie zaznaczamy, że termin dostarczenia gotowej sukni do odbioru zawsze zostaje zachowany zgodnie z ustaleniami.

Ważne informacje

  • Buty - wybierając się do salonu sukien ślubnych na przymiarkę, należy zabrać ze sobą buty tej samej wysokości, co docelowe buty ślubne. Prosimy pamiętać, że wysokość obuwia ślubnego wpływa na długość sukni ślubnej.
  • Biustonosz – również biustonosz ślubny jest bardzo istotnym elementem bielizny, wpływającym na wygląd Twojej sukni ślubnej. To z jakich materiałów będzie uszyty i jaki będzie mieć fason, może decydować o kroju sukni. Wygodnie jest zabrać biustonosz z odpinanymi ramiączkami i najlepiej w kolorze cielistym.
  • Bielizna – do przymiarki dobrze jest zabrać bieliznę w kolorze cielistym.
  • Dodatki – biżuteria, welon, stroik i pozostałe dodatki ślubne. Martwisz się tym, że jeszcze nie masz ich wybranych? Spokojnie. Pomożemy Ci je dopasować do wybranej sukni. W salonie mody ślubnej dysponujemy setkami wzorów i nieustannie wprowadzamy do sprzedaży ciekawe nowości.
  • Liczba spotkań - w większości przypadków, do uszycia idealnie dopasowanej sukni ślubnej wystarczają 2-3 przymiarki. W niektórych przypadkach konieczna może się okazać większa liczna spotkań, celem lepszego dopasowania sukni.

 

Jaka suknia do mnie pasuje? Wybór modelu sukni

Wybór sukni ślubnej jest jednym z najtrudniejszych wyborów przyszłej panny młodej. Olbrzymi wybór wzorów, materiałów, kolorów i fasonów, daje wiele możliwości. Podjęcie ostatecznej decyzji na pewno wiąże się z przymierzaniem wielu sukni i chłodną analizą najbardziej podobających się wzorów. Korzystając z usług naszego salonu, wszystkie klientki mogą liczyć na spokojną, przyjacielską atmosferę, fachową i obiektywną pomoc obsługi z wieloletnim doświadczeniem, a także profesjonalne poprawki krawieckie. Oferujemy ponadto bogaty wybór sukien ślubnych, dostępnych w szerokim przedziale cen. Przygotowaliśmy również ciekawą ofertę wypożyczenia sukien ślubnych.

Suknia ślubna – kupować czy wypożyczyć?

Finanse są nierozerwalnie związane z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. W wielu przypadkach to również budżet decyduje o wyborze sukni ślubnej i tym, czy kupujemy ją na własność czy decydujemy się na wypożyczenie. Rozumiejąc potrzeby i możliwości finansowe naszych Klientek, oferujemy zarówno sprzedaż sukien ślubnych, jak również ich wypożyczenie.  Działamy elastycznie i zawsze staramy się dopasować do Waszych oczekiwań i zaplanowanego budżetu.

5 kroków do wymarzonej sukni ślubnej

  1. Wybór modelu - Dobrze wiedzieć, co nam samym się podoba. Wybierając się do salonu sukien ślubnych, warto zastanowić się wcześniej nad modelem sukni ślubnej, jej krojem, materiałami i kolorem. Nawet ogólnie sprecyzowane oczekiwania znacznie ułatwiają wybór i pozwalają zawęzić propozycje sukien z kilkudziesięciu wzorów do kilkunastu lub kilku. Pomocne w określeniu swoich preferencji mogą być drukowane katalogi mody ślubnej lub tematyczne strony internetowe. Chętnie Ci w tym pomożemy, udostępniając nasze materiały ofertowe. Skontaktuj się z nami, a udzielimy więcej informacji.
  1. Budżet na suknię ślubną - Nie bój rozmawiać się o pieniądzach. Fundusze na ślub odgrywają decydującą rolę przy wyborze sukni ślubnej. Nie obawiaj się również powiedzieć, że podoba Ci się suknia w cenie, przekraczającej założony budżet. Pamiętaj że w ofercie mamy wiele modeli, są również modele tańsze z poprzedniej kolekcji. Dzięki temu możemy zaproponować model, spełniający Twoje oczekiwania i możliwości finansowe!
  1. Umów wizytę w salonie - Suknię ślubną warto wybierać bez pośpiechu, spokojnie, z możliwością zastanowienia się. Zalecamy umówienie się na wizytę w salonie sukien ślubnych, na 6 do 10 miesięcy przed planowanym ślubem. W tym celu warto zadzwonić do nas i umówić się na dogodny dzień i godzinę. Będziemy czekać na Was w pełnej gotowości, udostępniając salon wyłącznie Wam. Zapraszamy również wtedy, kiedy czas do ślubu jest znacznie krótszy. Nasze doświadczenie, wiedza i fachowość, pozwalają nam sprostać wszystkim zamówieniom, również tym o krótkim terminie realizacji.
  1. Uwagi, komentarze i odczucia - Pamiętaj że w naszym salonie to Ty jesteś najważniejsza. Twoje zdanie się liczy i jesteśmy dla Ciebie. Dlatego kiedy przymierzasz suknie ślubne i masz jakieś uwagi, mów nam o nim. Nie obawiaj się mówić o tym co Ci się podoba i nie podoba. Jeśli masz zastrzeżenia do modelu, fasonu, dodatków, koloru, materiału – mów nam o tym otwarcie. Suknia ma być taka, byś czuła się w niej pięknie i swobodnie. Naszym zadaniem jest zrealizować ten cel!
  1. Osoby towarzyszące - Obiektywna opinia ważnych dla Ciebie osób jest bardzo pomocna przy wyborze sukni. Zachęcamy do zabrania ze sobą jednej lub dwóch osób, które mogą Ci podpowiedzieć w czym wyglądasz dobrze, a czego lepiej uniknąć. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór sukni ślubnej to trudny i stresujący moment. Obecność znanych Ci osób na pewno doda otuchy, pewności siebie i pozwoli na chłodną analizę mocnych i słabych stron przymierzanych sukni.

ADRES

Image

Salon Sukien Ślubnych MEMOLIA
Gdańsk ul.Grobla III 17/18/3
Tel.+48 694 158 158

Godziny Otwarcia:
Wizyty możliwe wyłącznie po uprzedniej rezerwacji terminu.
 
E-Mail: salon@memolia.pl

LOKALIZACJA