fbpx
  1. Wybór modelu - Dobrze wiedzieć, co nam samym się podoba. Wybierając się do salonu sukien ślubnych, warto zastanowić się wcześniej nad modelem sukni ślubnej, jej krojem, materiałami i kolorem. Nawet ogólnie sprecyzowane oczekiwania znacznie ułatwiają wybór i pozwalają zawęzić propozycje sukien z kilkudziesięciu wzorów do kilkunastu lub kilku. Pomocne w określeniu swoich preferencji mogą być drukowane katalogi mody ślubnej lub tematyczne strony internetowe. Chętnie Ci w tym pomożemy, udostępniając nasze materiały ofertowe. Skontaktuj się z nami, a udzielimy więcej informacji.
  1. Budżet na suknię ślubną - Nie bój rozmawiać się o pieniądzach. Fundusze na ślub odgrywają decydującą rolę przy wyborze sukni ślubnej. Nie obawiaj się również powiedzieć, że podoba Ci się suknia w cenie, przekraczającej założony budżet. Pamiętaj że w ofercie mamy wiele modeli, są również modele tańsze z poprzedniej kolekcji. Dzięki temu możemy zaproponować model, spełniający Twoje oczekiwania i możliwości finansowe!
  1. Umów wizytę w salonie - Suknię ślubną warto wybierać bez pośpiechu, spokojnie, z możliwością zastanowienia się. Zalecamy umówienie się na wizytę w salonie sukien ślubnych, na 6 do 10 miesięcy przed planowanym ślubem. W tym celu warto zadzwonić do nas i umówić się na dogodny dzień i godzinę. Będziemy czekać na Was w pełnej gotowości, udostępniając salon wyłącznie Wam. Zapraszamy również wtedy, kiedy czas do ślubu jest znacznie krótszy. Nasze doświadczenie, wiedza i fachowość, pozwalają nam sprostać wszystkim zamówieniom, również tym o krótkim terminie realizacji.
  1. Uwagi, komentarze i odczucia - Pamiętaj że w naszym salonie to Ty jesteś najważniejsza. Twoje zdanie się liczy i jesteśmy dla Ciebie. Dlatego kiedy przymierzasz suknie ślubne i masz jakieś uwagi, mów nam o nim. Nie obawiaj się mówić o tym co Ci się podoba i nie podoba. Jeśli masz zastrzeżenia do modelu, fasonu, dodatków, koloru, materiału – mów nam o tym otwarcie. Suknia ma być taka, byś czuła się w niej pięknie i swobodnie. Naszym zadaniem jest zrealizować ten cel!
  1. Osoby towarzyszące - Obiektywna opinia ważnych dla Ciebie osób jest bardzo pomocna przy wyborze sukni. Zachęcamy do zabrania ze sobą jednej lub dwóch osób, które mogą Ci podpowiedzieć w czym wyglądasz dobrze, a czego lepiej uniknąć. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór sukni ślubnej to trudny i stresujący moment. Obecność znanych Ci osób na pewno doda otuchy, pewności siebie i pozwoli na chłodną analizę mocnych i słabych stron przymierzanych sukni.

ADRES

Image

Salon Sukien Ślubnych MEMOLIA
Gdańsk ul.Grobla III 17/18/3
Tel.+48 694 158 158

Godziny Otwarcia:
Wizyty możliwe wyłącznie po uprzedniej rezerwacji terminu.
 
E-Mail: salon@memolia.pl

LOKALIZACJA