fbpx

Witaj w naszym salonie

KONSULTACJA STYLISTYCZNA

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

INSTAGRAM

@memoliasuknieslubne

KONTAKT Z NAMI

Salon Sukien Ślubnych MEMOLIA

Gdańsk ul.Grobla III 17/18/3

Email

salon@memolia.pl

Telefon

+48 694 158 158

Godziny otwarcia

Wizyty możliwe wyłącznie po uprzedniej rezerwacji terminu.

Ślub. Magiczne słowo, które jeszcze niedawno wydawało się wręcz abstrakcyjnym pojęciem, choć przecież nie raz pozwalałaś sobie na wybieganie myślami w przyszłość. Aż w końcu pojawił się ktoś wyjątkowy i sprawił, że nieśmiałe marzenia stały się rzeczywistością.

W salonie ślubnym Memolia doskonale znamy te emocje. W trakcie przymiarek nasze klientki często dzielą się swoimi przeżyciami. Między innymi nadzieją, że uda się znaleźć profesjonalistów, którzy pomogą dokonać właściwych wyborów podczas przygotowań. Ze względu na bogate doświadczenie znamy ciężar odpowiedzialności, który spoczywa na naszych barkach. Dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i do skutku szukamy z panną młodą najlepszych rozwiązań.

Od 2009 roku prowadzimy salon sukien ślubnych w samym sercu gdańskiej starówki. Wspieramy rodzime marki, dlatego dysponujemy dostępem do starannie wyselekcjonowanych kolekcji pochodzących z małych atelier polskich projektantek. Dopasowanie właściwego fasonu do nietypowej sylwetki czy figury nie stanowi dla nas problemu. Naszą misją jest wybranie eleganckiej kreacji wykonanej ze szlachetnych materiałów i koronek, która okaże się wygodna zarówno podczas ceremonii, jak i weselnych szaleństw na parkiecie.

Zajmujemy się również doborem różnych dodatków, które podkreślą piękno sukni ślubnej. Posiadamy w sprzedaży ekskluzywną biżuterię Novia Blanca, opaski i ozdoby do włosów, jedwabne welony oraz okrycia wierzchnie i wygodne buty ślubne. Na pewno wybierzesz coś podkreślającego Twoją niepowtarzalną osobowość.

Zdążyliśmy Cię przekonać? Zachęcamy do dalszego przejrzenia naszej oferty na stronie internetowej, Fb lub Instagramie, gdzie zawsze zamieszczamy najnowsze wzory sukien ślubnych i inspiracji. Oferta jest naprawdę bogata – posiadamy ponad 100 modeli sukien ślubnych. Po prostu przyjdź do nas, a porozmawiamy o Twoim ślubie.

JAK DO NAS TRAFIĆ

ADRESSE

Image
Salon Sukien Ślubnych MEMOLIA
Gdańsk ul.Grobla III 17/18/3
Tel.+48 694 158 158

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 12.00-18.00
Środa: 10.00-16.00
Sobota: 10.00-14.00
 
E-Mail: salon@memolia.pl

Menu