fbpx
wtorek, 06 sierpień 2019 09:19

Dlaczego warto uszyć suknię ślubną właśnie w naszym salonie?

Pracownia sukien ślubnych Memolia została założona wiele lat temu. Jej powstanie było wynikiem marzeń o cudownych sukniach niesamowitej atmosferze panującej w czasie przygotowań do tego najważniejszego dnia w naszym życiu.

 Już od samego początku  naszą specjalnością jest szycie sukien ślubnych na miarę. Oprócz gotowych kolekcji uznanych projektantów, które są ciągle dostępne w naszym salonie,  tworzymy wyjątkowa suknia ślubna, indywidualnie skrojona, wymodelowane uszyte na indywidualne zamówienie panny młodej.

W trosce o najwyższą jakość naszych wyrobów dla naszych klientek pracuje wysoko wykwalifikowany personel, który nieustannie dba o najwyższą jakość przy tych sukien ślubnych.

Suknie ślubne z naszej pracowni przy salonie sukien ślubnych Memolia Gdańsk,   szyte są z wysokogatunkowych materiałów importowanych Francji, Włoch i Japonii.  Nasz salon sukien ślubnych jest nieustannie do dyspozycji przyszłych Panien Młodych, którym oferuje wsparcie, doradztwo i najwyższą jakość obsługi.

środa, 12 czerwiec 2019 18:36

Zamówić gotową suknie czy może uszyć suknię ślubną u krawcowej?

Jest to standardowy dylemat ciągle aktualny. Niemal każda panna młoda wybierając suknię ślubną musi odwiedzić sporo salonów sukien ślubnych. Część z nich odwiedza salony sukien ślubnych po to, aby potraktować jako źródło wzorców na bazie których stworzy coś podobnego u krawcowej.

Nie zawsze i nie wszędzie jest możliwość szycia na miarę i wyboru z kilku gotowych kolekcji. Mało realna jest szansa powiązania tych obu szans w jednym miejscu. Prawdopodobnie dualizm takich możliwości stanowi pewnego rodzaju wyjątkowość i dlatego możemy powiedzieć że nasz salon należy do salonu wyjątkowych.

 W naszym salonie można kupić gotową suknie, można ją skorygować, ale również można uszyć swoją własną suknie od podstaw uzyskując w ten sposób i całkowitą unikalność i niepowtarzalność.

Aby nie przytłaczać państwa długimi historiami opisującymi mnogość przypadków postanowiliśmy zaprezentować w skrócie korzyści płynące z szycia w sukni ślubnej w salonie oraz wady tegoż samego.