fbpx
  • Buty - wybierając się do salonu sukien ślubnych na przymiarkę, należy zabrać ze sobą buty tej samej wysokości, co docelowe buty ślubne. Prosimy pamiętać, że wysokość obuwia ślubnego wpływa na długość sukni ślubnej.
  • Biustonosz – również biustonosz ślubny jest bardzo istotnym elementem bielizny, wpływającym na wygląd Twojej sukni ślubnej. To z jakich materiałów będzie uszyty i jaki będzie mieć fason, może decydować o kroju sukni. Wygodnie jest zabrać biustonosz z odpinanymi ramiączkami i najlepiej w kolorze cielistym.
  • Bielizna – do przymiarki dobrze jest zabrać bieliznę w kolorze cielistym.
  • Dodatki – biżuteria, welon, stroik i pozostałe dodatki ślubne. Martwisz się tym, że jeszcze nie masz ich wybranych? Spokojnie. Pomożemy Ci je dopasować do wybranej sukni. W salonie mody ślubnej dysponujemy setkami wzorów i nieustannie wprowadzamy do sprzedaży ciekawe nowości.
  • Liczba spotkań - w większości przypadków, do uszycia idealnie dopasowanej sukni ślubnej wystarczają 2-3 przymiarki. W niektórych przypadkach konieczna może się okazać większa liczna spotkań, celem lepszego dopasowania sukni.

 

ADRESSE

Image
Salon Sukien Ślubnych MEMOLIA
Gdańsk ul.Grobla III 17/18/3
Tel.+48 694 158 158

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 12.00-18.00
Środa: 10.00-16.00
Sobota: 10.00-14.00
 
E-Mail: salon@memolia.pl

Menu